foto školy kruzitko

Základní škola a Mateřská škola Louka

bg bg

Vítáme Vás na stránkách školy

Vítejte na nových webových stránkách Základní a Mateřské školy v Louce. Na tomto webu naleznete všechny potřebné informace.

 

Školní družina

16.6.2017

Celý rok jsme s žáky, kteří navštěvují školní družinu, vytvářeli, dováděli, sportovali a měli se pěkně. :-)

Proto přidáváme ochutnávku fotografií s našimi společnými chvílemi - http://bedrichova.rajce.idnes.cz/druzina/

více...

Projekt - Zdraví dětem

15.6.2017

Naše škola se 15. června zúčastnila projektu Zdraví dětem. Program byl rozdělen do dvou kategorií - mladší, starší. Příběh byl vhodně namotivovaný. Starší žáci se učili zásady zdravého životního stylu a pravidla výživové pyramidy. Mladší žáky provázel příběh chlapců Zdravíka a Jedlíka, na kterém byly demonstrovány pozitivní dopady zdravého životního stylu a jeho důležitost. Probrané informace žáci uplatnili při vytváření závěrečného skupinového projektu.

více...

Bouzov

15.6.2017

Dne 6. 6. 2017 navštívili žáci 2. a 3. ročníku podhradí hradu Bouzov, kde pro ně byl v historickém areálu připraven bohatý program. Všichni si mohli zastřílet z historických zbraní, prohlédnout si pravého Trojského koně a zhlédnout divadelní představení. Fotky z výletu si můžete prohlédnout na - http://bedrichova.rajce.idnes.cz/Bouzov/

více...

Pasování školáků

13.6.2017

Dne 13. 6. 2017 se v naší mateřské škole konalo slavnostní rozloučení s předškolními dětmi, které byly paní ředitelkou ZŠ pasovány na školáky. Děti si z mateřské školy na památku odnesly pamětní listy, šerpy a pohádkovou knihu. Do základní školy odchází 11 dětí, z toho 9 chlapců a 2 děvčátka. Dětem přejeme šťastné vykročení do základní školy. Fotky jsou umístěny ve fotogalerii MŠ.

Školní výlet - BRNO - lanové centrum

10.6.2017

Ve středu 7.6.2017 žáci 4. ročníku navštívili lanové centrum PROUD v Brně. Po celou dobu se o žáky starali proškolení instruktoři. Děti nejprve dostaly instrukce, poté si vyzkoušely lezení i jištění se navzájem. Zde je odkaz, kde se můžete podívat na fotografie: http://bedrichova.rajce.idnes.cz/Lanove_centrum/

MŠ - výlet - CHKO Nová Lhota

8.6.2017

Dnes 8. června jsme se zúčastnili výletu v CHKO Nová Lhota. EKO výukový program se týkal vývoje hmyzu a to včel a motýlů. Fotky z výletu naleznete ve fotogalerii MŠ.

Školní výlet - PRAHA

6.6.2017

Žáci 5. ročníku v pátek 2.6.2017 navštívili naše hlavní město. Prošli jsme všechny významné a důležité památky. Každému žákovi byla přidělena památka, o které hledal v rámci hodiny informatiky vše důležité. U každé památky jsme se zastavili a poslechli si její významnost a historii. Počasí nám vyšlo na výbornou. Na to, jak jsme si všichni výlet užili, se můžete podívat zde: http://bedrichova.rajce.idnes.cz/Praha_2.6.2017/

Den dětí

1.6.2017

Den dětí jsme ve čtvrtek 1. 6. 2017 prožili společně na zahradě mateřské školky. Počasí nám přálo, tak jsme si celý den mohli vychutnat sluneční paprsky. :-)

Celý den se nesl v duchu pohádkových postaviček. Každý měl přijít v kostýmu z večerníčku. Dětem jak z mateřské, tak ze základní školy připravili spolužáci z vyšších ročníků (4. a 5. tříd) nabitý program, který byl složen z osmi stanovišť. U každého stanoviště stáli dva "patroni", kteří vysvětlili úkol, který mají děti splnit. Za splnění úkolu každé dítě dostalo sladkou odměnu, a k tomu jim byl nakreslen obrázek do kartičky.

Po splnění všech aktivit na děti čekala ta nejsladší odměna - podávaná výborná zmrzlina. Děti se vyřádily. Program je moc bavil a užili si krásné dopoledne.

Pár fotek z akce najdete ve fotogalerii, zbytek na tomto odkazu:  http://bedrichova.rajce.idnes.cz/den_deti_-_Louka_1._6._2017/

více...

Obědy v den výletů

1.6.2017

Obědy v den výletu

Všichni žáci ze ZŠ mají v den svých výletů i poslední den 30. 6. 2017 obědy automaticky odhlášené. Nemusíte již telefonovat do školní jídelny.

Naděžda Hořáková

 

více...

Horňácký čtyřboj

25.5.2017

Žáci 4. a 5. ročníku se zúčastnili HORŇÁCKÉHO ČTYŘBOJE v Lipově. Zúčastnilo se šest škol a soutěžilo se ve čtyřech disciplínách - štafeta, běh 60m, přehazovaná a skok daleký. Každé družstvo bylo tvořeno osmi žáky.

Závodníci:

Adriana Smetková

Zuzana Cudráková

Johanka Hořáková

Tereza Sečkařová

Samuel Šimlík

Lukáš Maňák

Tobiáš Zemánek

Ondřej Maňák

Náhradníci:

Ema Prekopová

Aneta Ilášová

Naše škola se umístila v celkovém hodnocení na 6. místě. Z jednotlivců se umístila v běhu na 60m Adriana Smetková, a to na krásném 3. místě.

více...

Předchozí1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18Další